Trikotazhet me te reja per femra

Trikotazhet me te reja per femra

Tendencat më të reja me teknikën më të re, modele të thurjes, specifikat e fijeve dhe versionet e ngjyrave!

Trikotazhet me te reja per meshkuj

Trikotazhet me te reja per meshkuj

Mirë se vini, na kontaktoni për modelet më të reja dhe kartat më të reja të ngjyrave të fijeve!

Teknika më e re, Modeli i thurjes dhe stolisjeve etj

Teknika më e re, Modeli i thurjes dhe stolisjeve etj

Të dy OEM dhe ODM janë të zbatueshme, mirëpresim të na kontaktoni për mostrat falas!

Aksesoret me te rinj

Aksesoret me te rinj

Ngjyra të personalizuara dizajne të personalizuara stoli dhe paketime të personalizuara etj. të gjitha të realizueshme.

Rreth Nesh

E themeluar në vitin 2017, Beijing Onward Fashion është një kompani me më shumë se 15 vjet përvojë në thurjen e kashmirit dhe shërbime të markave të nivelit të lartë.

Si një ndërmarrje e integruar e industrisë dhe tregtisë e certifikuar nga BSCI, ne kemi qenë të përkushtuar të prodhojmë veshje të thurura me fibra natyrale të nivelit të mesëm dhe të lartë për më shumë se 15 vjet, me një kapacitet prodhimi vjetor prej 200,000 copë.Ne po ecim shumë mirë me partnerët tanë nga Oqeania, SHBA, Evropiane, Kore etj dhe ne jemi jo vetëm partnerë por edhe miq të mirë!

  • në lidhje me kompaninë